KAJA firma z tradycją

Kaja-Jakubaszek Sp. j. od 1990 r. stabilnie i systematycznie umacnia swoją pozycje w branży czystości i estetyki. Nasza oferta obejmuje akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodów, profesjonalnego sprzątania oraz utrzymania czystości. Wśród nich szczególne miejsce zajmują wyroby z irchy naturalnej, które uzyskały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wysokiej jakości mikrofibra i gąbki. Wyoka jakość produktów jest dla nas najważniejsza. To element naszej tradycji, także źródło sukcesów i główny priorytet rozwoju. Stale rozbudowujemy gamę produktów, wprowadzając nowe wyroby z nowoczesnych materiałów.

Dbamy o estetykę i funkcjonalność opakowań. Potwierdzeniem naszej dbałości o jakość wyrobów i usług jest Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 odnowiony w 2013 roku.

Nasi klienci doceniają nasze atuty, co potwierdzają wieloletnią współpracą.
A my przez udział w ważnych targach umacniamy naszą pozycję zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku.

Zgodnie z polityką firmy korzystamy tylko z najwyższej jakości surowców tworząc linie produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą publikacją Katalogu i liczymy na to, że do dołączycie do grona naszych Klientów.

Katarzyna Majewska – Współwłaściciel Kaja Sp. j.


Z dumą informujemy, że w 2.01.2020 odbył się w Fimie Kaja-Jakubaszek Sp. j. audyt certyfikacyjny, przedmiotem którego były wymagania norm ISO 9001:2015 – system zarządzania jakością. Pozytywny wynik audytu i ponowne przyznanie certyfikatu potwierdziło słuszność podejmowanych przez nas inicjatyw. Od lat zapewniamy Państwu wysoką, powtarzalną jakość wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Cieszymy się, że funkcjonujący w KAJA System Zarządzania Jakością jest skuteczny. Pragniemy, aby współpraca z naszymi kontrahentami przebiegała jeszcze pomyślniej, dlatego przyznany certyfikat jest dla nas kolejnym czynnikiem mobilizującym, zachęcającym do podwyższania jakości pracy.


DObra marka

Firma KAJA zdobyła tytułu DOBRA MARKA 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Polskie Marki - Akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodu.
KAJA KAJA

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Z satysfakcją informujemy, że wszystkie nasze wyroby z irchy naturalnej zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich
podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej 2009.

dyplom
dyplom
dofinansowanie UE
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda