Zadzwoń: +91 31 18 809 | biuro@kaja.szczecin.pl

Czysta łazienka? To takie proste!

2017-05-18

Czysta łazienka? To takie proste!

Przed dniem sprzątania zalej toaletę octem. Potrzebujesz około pół szklanki. Pozostaw na noc. Ocet zlikwiduje osad z kamienia. Następnego dnia wyczyść toaletę za pomocą szczotki do wc. Do mycia i przecierania toalety na zewnątrz użyj czerwonej ścierki PVAmicro. Idealna do bez smugowego czyszczenia powierzchni błyszczących. Pamiętaj, żeby najpierw wytrzeć deskę, a później muszlę.


Mleczkiem do czyszczenia spryskaj dokładnie brodzik, kabinę prysznicową i płytki (lub wannę, jeśli nie masz prysznica).

Używając szorstkiej gąbki wyczyścisz dokładnie wszystko. Sprzątając kieruj się od góry do dołu. Spłucz bardzo dokładnie kabinę i brodzik.

Aby uniknąć zacieków wytrzyj do sucha chłonną wysokiej jakości Mikrofibrą.


Spryskaj lustro płynem do mycia szyb lub wodą z octem i użyj Mikrofibry do szyb wycierając do sucha.

Zmocz szczotkę do czyszczenia wodą. Umyj nią umywalkę. Używając szczoteczki do fug wyczyść przestrzenie między płytkami i fugi wokół umywalki oraz miejsca styku umywalki z płytkami. Również w miejscu styku kranu z umywalką. Dokładnie spłucz. Następnie ręcznikiem z mikrofibry lub ścierką PVAMikro wytrzyj na sucho kran, umywalkę i płytki wokół niej uniemożliwiając w ten sposób kroplom wody osadzenie się i nadając połysku.

Mopa z mikrofibry lub dużą ścierkę z mikrofibry namocz w wodzie z dodatkiem ulubionego płynu do mycia. Umyj podłogę zaczynając od jej najdalszej części, kierując się ku wyjściu. Nie zapomnij również starannie przetrzeć kafle pod szafkami i pralką.
Zobacz również inne nasze ścierki podłogowe >>>

System 4 kolorów oferuje proste rozróżnianie ścierek i indywidualne przystosowanie do planów higieny.< poprzedni        następny >  
<< Blog
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda