Zadzwoń: +91 31 18 809 | biuro@kaja.szczecin.pl
Unikalna ścierka VILEDA Professional PVAmicro

Piękna pogoda zachęca do nadrobienia zaległości porządkowych w aucie. Samodzielnie umyj samochód i wykorzystaj do tego unikalną ścierkę VILEDA Professional PVAmicro. 

Mikrofibra, czyżby wynalazek na miarę 21 wieku?

Jak sięgnąć pamięcią w gospodarstwach domowych królowały i słusznie materiały w 100% naturalne, takie jak wełna, bawełna, len i jedwab.

How to protect cars during winter and  increase safety and driving comfort?

Do it yourself or simply drive to recommended Professional Car Washes & trust Auto Detailing Experts. They will remove salt aroud wheel wells, jambs and other crevices. To avoid premature destruction of waxes and sealants. You will also avoid risk of door jambs and locks freezing.

KAJA prezentuje samochodowe zawieszki zapachowe Star Wars

W pierwszej fazie produkcji wprowadzamy 6 modeli zawieszek z charakterystycznymi nadrukami popularnych bohaterów. Każdy produkt ma unikalny nadruk, zapach i kształt. Nadruk wykonany jest z obu stron zawieszki. Wykorzystanie znanych postaci Star Wars sprawia, że produkty są prawdziwą gratką dla fanów sagi.

Czysta łazienka? To takie proste!

Jak szybko i skutecznie posprzątać łazienkę zachowując przy tym wysoki poziom higieny? Poniżej sprawdzone proste wskazówki. Nie wierzysz jakie to proste? Sprzątanie zacznij już wieczorem!

Nastęna strona


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda