Zadzwoń: +91 31 18 809 | biuro@kaja.szczecin.pl
KAJA prezentuje samochodowe zawieszki zapachowe Star Wars

W pierwszej fazie produkcji wprowadzamy 6 modeli zawieszek z charakterystycznymi nadrukami popularnych bohaterów. Każdy produkt ma unikalny nadruk, zapach i kształt. Nadruk wykonany jest z obu stron zawieszki. Wykorzystanie znanych postaci Star Wars sprawia, że produkty są prawdziwą gratką dla fanów sagi.

Czysta łazienka? To takie proste!

Jak szybko i skutecznie posprzątać łazienkę zachowując przy tym wysoki poziom higieny? Poniżej sprawdzone proste wskazówki. Nie wierzysz jakie to proste? Sprzątanie zacznij już wieczorem!

Pielęgnacja aut? Rosną oczekiwania klientów

Jak wygląda aktualnie rynek pielęgnacji samochodów? Czy to, jak wyglądają nasze auta, ma dla naszych kllientów-kierowców duże (a może coraz większe?) znaczenie? - o tym rozmawiamy z Mirosławem Matusiakiem z firmy Kaja-Jakubaszek, której oferta obejmuje akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodów, profesjonalnego sprzątania oraz czystości.

Podziękowania św. Mikołaja

Dzięki przekazanej darowiźnie udało spełnić dzięcięce marzenia. Podopieni z Centrum Obsługi Placówek Szkolno-Wychowawczych w Stargardzie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Niemieńsku wzieli udział w wycieczce do Tropical Island oraz otrzymali niezbędne wyposażenie placówek. 

Zapraszamy na targi Automechanika 2016

Zapraszamy na targi Automechanika 2016: FRANKFURT  13.09-17.09 2016HALA 3.1 STOISKO B41

Nastęna strona


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda